دوشنبه 23 تیر 1399
قالب وردپرس
خانه / اخبار / پرداخت سه هزار و 455 وام قرض الحسنه مشاغل خانگی توسط بانک صادرات

پرداخت سه هزار و 455 وام قرض الحسنه مشاغل خانگی توسط بانک صادرات

بانک صادرات ایران در شش ماه اول سال 98 سه هزار و 455 فقره بالغ بر 527 میلیارد ریال وام قرض الحسنه مشاغل خانگی پرداخت کرد.

به گزارش پیشتاز خبر، به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی و حمایت از بخش های نیازمند جامعه، تامین مالی قرض الحسنه راه اندازی مشاغل خانگی را همچنان ادامه می دهد به نحوی که در شش ماه اول سال جاری به معرفی شدگان نهادهای حمایتی، سه هزار و 455 فقره وام قرض الحسنه به ارزش 527 میلیارد ریال پرداخت کرده است.


معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی(ره) 740 فقره، کارآفرینان مورد حمایت سازمان بهزیستی هزار و 21 فقره و معرفی شدگان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هزار و 694 فقره از وام مشاغل خانگی بانک صادرات ایران برخوردار شده اند.


توجه و حمایت از مشاغل خانگی در قالب برنامه های اقتصاد مقاومتی طی سال های گذشته تاکنون، در دستور کار بانک صادرات ایران قرار داشته است. از ابتدای سال 97 تاکنون این بانک 27 هزار و 303 فقره وام قرض الحسنه مشاغل خانگی بالغ بر سه هزار و 837 میلیارد ریال پرداخت کرده است.


حمایت از بخش های مختلف اقتصادی و اجتماعی کشور در حالی طی سالیان متمادی از سوی بانک صادرات ایران پیگیری می شود که طی شش ماه اول سال ٩٨ نیز بیش از ٩١ هزار و ٧٥٤ فقره وام قرض الحسنه بالغ بر ١٣٨ هزار میلیارد ریال به مناطق محروم و نیازمند کشور پرداخت شده است.

درباره ی طیبه سعادتی نیک

همچنین ببینید

بازداشت ۱۲ تن در ماجرای انفجار و حریق کلینیک سینا

جانشین رییس پلیس پایتخت در تشریح آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده انفجار و حریق در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *