دوشنبه 18 آذر 1398
قالب وردپرس
خانه / سردبیر / اجرای ۲۹۷طرح اشتغال توسط زنان مددجوی کهگیلویه‌وبویراحمد

اجرای ۲۹۷طرح اشتغال توسط زنان مددجوی کهگیلویه‌وبویراحمد

 ک

 

پیشتاز خبر :297طرح اشتغال با اعتبار سه میلیارد و ۷۷۱ میلیون تومان در شش ماهه نخست سال جاری توسط زنان مددجوی کهگیلویه و بویر احمد اجرا شده‌است.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد گزارشی در مورد اجرای طرح های اشتغال‌زایی بانوان مددجو ارائه‌داد.

به گزارش پیشتاز خبر ، به نقل از سایت خبری کمیته امداد، حمیدرضا رحیمی نیا، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد گفت: زنان تحت حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویر احمد در شش ماهه نخست امسال، ۲۹۷ طرح اشتغال با اعتبار سه میلیارد و ۷۷۱ میلیون تومان اجرا کرده‌اند.

وی با اشاره به اجرای این طرح ها در مناطق مختلف استان، کشاورزی، دامپروری، شیلات، صنایع دستی، فعالیت های صنعتی، معدنی ، خدمات و مشاغل خانگی را از جمله طرح های اجرا شده توسط این مددجویان برشمرد.

رحیمی نیا با تأکید بر ارزیابی مالی و فیزیکی مددجویان متقاضی اجرای طرح های خودکفایی ادامه داد: قبل از اعطای تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان، وضعیت جسمی، بنیه کاری و مالی این افراد با نظارت کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته و پس از تأیید آنها، متقاضیان اجرای طرح در نوبت دریافت وام قرار می‌گیرند.

وی سرپرست و اعضای خانواده برخوردار از خدمات امداد، فرزندان متأهل بیکار مددجویان و نوعروسان تحت حمایت دارای همسربی کار را از مجریان طرح های فوق دانست.

رحیمی نیا توانمند سازی خانوارهای مددجو از طریق ایجاد اشتغال و خودکفایی آنها را، یکی از مهمترین برنامه های کمیته امداد است که با توجه به ظرفیت مناطق و استعداد مددجویان در نقاط مختلف استان انجام می گیرد.

انتهای پیام

درباره ی administrator

همچنین ببینید

افزایش نگران کننده زنان سیگاری و قلیونی

در سالهای اخیر با افزایش تعداد زنان سیگاری، انواع سرطان به ویژه سرطان سینه درجمعیت زنان سیگاری روند صعودی داشته که تداوم این روند نگران کننده است.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *