پنجشنبه 23 مرداد 1399
قالب وردپرس
خانه / سردبیر / استفاده از ظرفیت سمن ها برای مقابله با آسیب های اجتماعی ضروری است

استفاده از ظرفیت سمن ها برای مقابله با آسیب های اجتماعی ضروری است

http://media.mehrnews.com/d/2017/08/20/4/2549804.jpg


پیشتاز حبر:  مدیرکل ورزش و جوانان کهگیلویه و بویراحمد گفت: استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد برای مقابله با آسیب های اجتماعی ضروری است.

به گزارش پیشتاز خبر، محمد تقی علوی  در دیدار با فعالین  سمن ها افزود: سمن ها به عنوان بازوان سازمان ورزش و جوانان هستند  و در حوزه جوانان و فرهنگی نیز باید تلاش دوچندان شود تا استان در کشور به جایگاه اصلی خود  دست یابد.

علوی تصریح کرد: فعالیت های فرهنگی در ورزش و جوانان استان باید در راستای  نیازهای جوانان جامعه باشد.

علوی بر لزوم ارزیابی نقاط مثبت و منفی در این حوزه تاکید و گفت: مهم است که در چه حوزه هایی ضعیف هستیم و تلاش بیشتر برای رفع مشکلات  ضروری است.

وی افزود: همچنین باید در راستای رفع این مشکلات کارهای زیر بنایی انجام شود.

مدیر کل ورزش و جوانان استان خواستار توسعه و گسترش زیر ساخت های فرهنگی و هنری در حوزه ورزش و جوانان شد و همچنین،  بر رفع مشکلات و معضلات جوانان در حوزه ازدواج، مسکن و اشتغال تاکید کرد.

علوی خاطرنشان کرد: سازمانهای مردم نهاد ظرفیت مناسبی برای مقابله با آسیب های اجتماعی هستند و باید در حوزه آسیب هایی مانند مواد مخدر، طلاق، خودکشی، و سایر مشکلات و معضلات جوانان آسیب شناسی و اقدامات مناسب  انجام شود.

وی خواستار استفاده  از مشاوران خلاق، مجرب و قوی در حوزه سازمانهای مردم نهاد شد و بر لزوم حمایت ادارات از سمن ها و تشکل های مردم نهاد استان تاکید کرد.

درباره ی administrator

همچنین ببینید

ژاپنی ها بنای پنج حلقه المپیک را برداشتند

ژاپنی ها بنای پنج حلقه المپیک را که روی خلیج توکیو نصب کرده بودند، برداشتند. …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *