شنبه 04 خرداد 1398
قالب وردپرس
خانه / اقتصادی / ‍ تشریح اعتبارسنجی بانک قرض الحسنه رسالت در شرکت پست

‍ تشریح اعتبارسنجی بانک قرض الحسنه رسالت در شرکت پست

به گزارش پیشتاز خبر،در جلسه ای با حضور کارکنان شرکت پست جمهوری اسلامی ایران به همراه عاملین ذی حساب مناطق ، راهنمایان قرض الحسنه، اباذر سروش مدیر مرکز اعتبار سنجی مرآت و بهروز رضایی دونچالی مدیر گروه فن آوری اطلاعات وارتباطات بانکداری اجتماعی، اعتبارسنجی بانک قرض الحسنه رسالت تشریح شد.

اباذر سروش و رضایی دونچالی مطالبی در خصوص اعتبارسنجی و سیاست ها ورویکرد بانک قرض الحسنه رسالت بیان کردند.

در این نشست ،تلوک به عنوان نماینده پست، اکبر پور کمک بانکدار اجتماعی گروه فن آوری اطلاعات و ارتباطات، غنچه ای مسئول واحد بام این گروه و ضیاالدینی به عنوان نماینده اعتبارسنجی نیز حضور داشتند.

—————————————————————————————————————————————————————————————
اولین برنامه سه شنبه های بدون خودرو در شهرکرد با مشارکت شبکه کارآفرینی اجتماعی رسالت کلید خورد.

این همایش با حضور مسئولین و مدیران استانی و برای استفاده بهتر و بیشتر از هوای پاک و نهادینه کردن فرهنگ حمایت از محیط زیست و هوای پاک با همکاری دانشگاه علوم پزشکی و مشارکت شبکه کارآفرینی اجتماعی رسالت برگزارشد.

در پایان جشن میلاد حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر برگزار و به ۲۰ نفر از شرکت کنندگان به قید قرعه بن خرید دوچرخه به مبلغ ۳ میلیون ریال از طرف بانک قرض الحسنه رسالت ، انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه وکارآفرینی اجتماعی و گروه توسعه کارآفرینی اهدا شد.
استقبال چشمگیر مردم از غرفه بانک قرض الحسنه رسالت برای استفاده از تسهیلات بدون کارمزد برای خرید دوچرخه و تکمیل فرم های افتتاح حساب برای انجام خرید در بازار اعضا از دیگر برنامه های این این مراسم بود.

درباره ی aghaz

همچنین ببینید

مزایده تمام سهام بانک سپه در شرکت امید/اولین گام برای خروج از بنگاه داری

بانک سپه تمام سهام خود در شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید را به مزایده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *