پنجشنبه 02 خرداد 1398
قالب وردپرس
خانه / اقتصادی / اعطای نشان حمایت از کالا و خدمات ایرانی به بانک قرض الحسنه رسالت

اعطای نشان حمایت از کالا و خدمات ایرانی به بانک قرض الحسنه رسالت

کنفرانس ساخت ملی ایران باحضورمدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت، رئیس، دبیرکل وجمعی ازمدیران اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، جمعی از اقتصاددانان وکارآفرینان برگزار شد.
به گزارش پیشتاز خبر به نقل از روابط بانک قرض الحسنه رسالت، محمدحسین حسین زاده در این همایش و در پنلی که با موضوع حمایت از کالا و خدمات ایرانی و رضایتمندی مشتری برگزار شد، به بیان انتقال تجربیات بانک قرض الحسنه رسالت در خصوص کسب وکارهای خرد پرداخت.
وی با تاکید بر اینکه بانک قرض الحسنه رسالت نخستین و تنها بانک قرض الحسنه خصوصی کشور است، گفت: در این بانک صرفا و به طور اختصاصی به عقد قرض الحسنه پرداخته می شود.
حسین زاده افزود: در بانک قرض الحسنه رسالت با توجه به نیاز مردم خدمات آسان، ارزان و شرعی ارائه می شود.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت باتاکید بر اجتماعی بودن بانک وحمایت از کسب وکارهای خرد اظهارداشت: بانک و چهارمجموعه (پژوهشکده سیاستگذاری دانشگاه صنعتی شریف، انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه و کارآفرینی اجتماعی، گروه توسعه کارآفرینی ثمین و شرکت پردازش اطلاعات مالی پارت) با تشکیل شبکه کارآفرینی اجتماعی رسالت، تولید داخلی و ساخت ایران را الگوی کاری خود قرار داده است.
حسین زاده با بیان کارکردهای هرکدام از اعضای شبکه کارآفرینی اجتماعی رسالت افزود: بانک به تنهایی نمی تواند در خصوص تولید داخلی و ایجاد کسب وکارهای خرد گام بردارد و به همین دلیل با ایجاد شبکه کارآفرینی اجتماعی رسالت فعالیت خود را آغاز کرده و خوشبختانه در چند نقطه از کشور اقدامات موثری را انجام داده است.

وی به اقدامات بانک قرض الحسنه رسالت در زمینه اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی اشاره کرد و گفت: همه ما می توانیم ساختارمند و هدفمند عمل کنیم وهمچون سراسر دنیا به دنبال بهبود برویم، این کارها شدنی است چراکه توان مدیریتی بالای داریم.
حسین زاده در ادامه با تاکید بر توانایی مردم ایران یادآور شد: بر این نکته اصرار داریم که ما می توانیم و باتکیه بر این توانمندی ها باید خلق ارزش کنیم. همچنین فرهنگ قرض الحسنه را به عنوان هویت ملی دنبال می کنیم وارزش می گذاریم.

———————————————————————————————————————————————————————————————————-
از سوی اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن وکشاورزی ایران نشان حمایت از کالا و تولید ایرانی به بانک قرض الحسنه رسالت اعطا شد.
به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی ایران با اهدای تقدیرنامه حمایت از تولید وخدمات داخلی به محمدحسین حسین زاده مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت، از اقدامات این مجموعه در حمایت وعملی کردن فرهنگ استفاده از کالا و خدمات ایرانی وحفظ کرامت مصرف کننده، تقدیرو قدردانی کرد.

درباره ی aghaz

همچنین ببینید

مزایده تمام سهام بانک سپه در شرکت امید/اولین گام برای خروج از بنگاه داری

بانک سپه تمام سهام خود در شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید را به مزایده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *