چهارشنبه 01 خرداد 1398
قالب وردپرس
خانه / اقتصادی / دوره آموزشی خدمات ایمنی، اطفاء حریق و امداد نجات برگزار شد

دوره آموزشی خدمات ایمنی، اطفاء حریق و امداد نجات برگزار شد

باحضورمدیران ستادی واستانی بانک قرض الحسنه رسالت نهمین دوره آموزش وتوسعه مدیران این بانک برگزارشد.
به گزارش پیشتاز خبر به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، در این دوره که باحضور بیش از ۸۰ نفر از مدیران و در تهران برگزار شد، نکات کاربردی در مدیریت جلسات وجهت گیری های شغلی موردبحث و گفتگو قرار گرفت.
در ماژول جهت گیری های شغلی انواع جهت گیری ها شامل امنیت-ثبات، فنی-وظیفه ای، شایستگی عمومی مدیریتی، چالش های بزرگ، خدمت-وقف وازخودگذشتگی برای چیزی، استقلال، خلاقیت کارآفرینانه ویکپارچگی سبک زندگی مورد بحث وگفتگو قرار گرفت.
درادامه این دوره مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت،تغییرات اعمال شده در بانکداری اجتماعی را تشریح کرد و به بیان توضیحاتی در خصوص گروه وگرایش های بانکداری اجتماعی پرداخت.
محمدحسین حسین زاده گفت:این مجموعه، قرض الحسنه، خردواجتماعی است و خدماتی شرعی، آسان وارزان را با کارگروهی، همیاری اجتماعی و دربستری مدرن ارایه می دهد.
وی بااشاره به کانون های شکل گرفته دربانکداری اجتماعی اظهارداشت: یکی از این کانون ها، کانون ویژه شماره دار و سازمان حامی آن بانک قرض الحسنه رسالت است.
مدیرعامل بانک قرض الحسنه رسالت، کانون های سازمانی را نوع دیگری از این کانون هابرشمردوگفت:سازمان حامی آنها نیز خودسازمانشان است.
حسین زاده با بیان اینکه انجمن حامیان فرهنگ قرض الحسنه وکارآفرینی اجتماعی سازمان حامی کانون های همیاری اجتماعی و کاروزندگی است، افزود: کانون های صنفی که اتحادیه صنوف ویابازاراعضا بعنوان سازمان حامی آنهاست از دیگر مدل های کانون های بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت به شمار می رود.

—————————————————————————————————————————————————————————————
دوره آموزش مقدماتی آتش نشانی (ایمن یاری) ویژه کارکنان حفاظت فیزیکی و تشریفات بانک قرض الحسنه رسالت با حضور مربی مجرب اداره آتش نشانی یار احمدی بصورت تئوری و عملی برگزار شد.
فف فغ فق
به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، شرکت کنندگان در این دوره با انواع خاموش کننده ها و چگونگی کار با آنها آشنا شدند.
آموزش سرفصل ‎های کاربردی و نقشه راه حراست نیز از دیگر مباحث این دوره برای کارکنان حراست بود. در این دوره آموزشی “حبیب اله حواریون” مسئول حفاظت پرسنلی و اسناد طبقه بندی شده؛ “محمدعلی مهراب پور” مسئول حفاظت فیزیکی و “مهدی دعاگوئی ” مسئول امینت و حفاظت فناوری اطلاعات به ترتیب در باره مباحث اصول رازداری و حفاظت گفتار در سازمان ها،چگونگی تکریم ارباب رجوع و الزامات تردد به بخش های داخلی با صدور مجوز و مراقبت از سخت افزارهای کامپیوتری و کنترل ورود و خروج اموال فناوری محور بانک را برای شرکت کنندگان تشریح کردند.

درباره ی aghaz

همچنین ببینید

مزایده تمام سهام بانک سپه در شرکت امید/اولین گام برای خروج از بنگاه داری

بانک سپه تمام سهام خود در شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید را به مزایده …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *