پنجشنبه 31 مرداد 1398
قالب وردپرس
خانه / اقتصادی / حضور بانک قرض الحسنه رسالت در دهمین نمایشگاه بین‌ المللی بورس، بانک و بیمه / فرمانداری شمیرانات به بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت پیوست

حضور بانک قرض الحسنه رسالت در دهمین نمایشگاه بین‌ المللی بورس، بانک و بیمه / فرمانداری شمیرانات به بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت پیوست

بانک قرض الحسنه رسالت با برپایی غرفه در دهمین دوره نمایشگاه بین‌ المللی بورس، بانک و بیمه حضور فعال دارد.
به گزارش پیشتاز خبر به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، در این نمایشگاه که از ۲۶ تا ۲۹ فروردین در محل نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود، بانک قرض الحسنه رسالت فعالیت ها و خدمات خود را در عرصه بانکداری به مشتریان خود و عموم بازدیدکنندگان معرفی می کند.
این نمایشگاه هر ساله با حضور جمع کثیری از بانک ها و شرکت های توانمند داخلی و خارجی برای ارائه آخرین دستاوردها در صنعت پولی کشور به عنوان بزرگترین رویداد ایران در زمینه بورس، بانک و بیمه برگزار می شود.
برپایه این گزارش بیش از ۲۵۰ شرکت برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کرده و حدود ۱۴۰۰۰ متر از فضای نمایشگاهی واگذار شده است.
همایش پیشکسوتان بازار سرمایه و رونمایی از کتاب تاریخچه بورس از جمله برنامه های این دوره از نمایشگاه بین‌ المللی بورس، بانک و بیمه است. همچنین از یک تمبر یادبود با امضای مقامات عالی رتبه در روز افتتاحیه نمایشگاه رونمایی خواهد شد.
گفتنی است غرفه کودک و نوجوان با هدف فرهنگسازی بازار پول، سرمایه و صنعت مالی برای کودکان و نوجوانان در نمایشگاه فعال خواهد بود.
نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه امسال « فاینکس ۲۰۱۷ » در مساحتی بالغ بر ۳۴ هزار متر مربع برگزار می شود که ۱۵ هزار متر مربع آن فضای مفید است.
بانک قرض الحسنه رسالت پذیرای مشتریان و بازدیدکنندگان دهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه است.
——————————————————————————————————————————————————————————————–
فرمانداری شمیرانات و بانک قرض الحسنه رسالت همکاری دوجانبه خود را گسترش می دهند.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت، در راستای احیا و توسعه سنت الهی و پسندیده قرض الحسنه و به منظور ارائه تسهیلات قرض الحسنه، فرمانداری شمیرانات و بانک قرض الحسنه رسالت تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.
این تفاهم نامه در 5 ماده و 12 بند به امضای عزت اله خانمحمدی فرماندارشمیرانات و محمدحسین حسین زاده مدیرعامل ، حمزه زارع زاده مهریزی معاون مدیر عامل و بهروز رضایی دونچالی مدیر گروه راهبردی و بین الملل بانک قرض الحسنه رسالت رسید.
به موجب این تفاهم نامه کارکنان فرمانداری می توانند از خدمات و تسهیلات بانک قرض الحسنه رسالت بهره مند شوند.

————————————————————————————————————————————————————————————–
بانک قرض الحسنه رسالت و شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت به نقل از بهروز رضایی دونچالی مدیر گروه فن آوری اطلاعات بانکداری اجتماعی، طی نشستی مشترک محمدحسین حسین زاده مدیر عامل بانک قرض الحسنه رسالت و سید ابراهیم حسینی نژاد مدیرعامل و حسین واعظ قمصری نایب رئیس هئیت مدیره شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
موضوع این تفاهم نامه افتتاح حساب توسط شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش نزد بانک قرض الحسنه رسالت و ارائه خدمات بانکی از جمله اعطای تسهیلات قرض الحسنه به افراد معرفی شده از طرف این شرکت براساس مفاد تفاهم نامه و ضوابط و مقررات بانک است.

درباره ی aghaz

همچنین ببینید

با حمایت بانک شهر صورت می گیرد؛ اکران همزمان فیلم های سی‌ودومین جشنواره فیلم کودکان و نوجوانان اصفهان در سرپل ذهاب

به گزارش پیشتاز خبر، مدیر مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر با اشاره به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *