پنجشنبه 25 دی 1399
قالب وردپرس
خانه / اخبار / امداد رسانی مدیریت حوادث استان به 27 حادثه واژگونی خودرو

امداد رسانی مدیریت حوادث استان به 27 حادثه واژگونی خودرو

مسئول روابط عمومی مرکزمدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویر احمد گفت: ۲۷ مورد حادثه واژگونی خودرو براثر لغزندگی جاده های ارتباط شهرها و جاده های اصلی و فرعی استان به وقوع پیوست که از سوی نیروهای این مرکز امداد رسانی شدند.

صادق حیدرزاده گفت: با توجه به بارش برف و لغزنده بودن جاده های استان در 24 ساعت گذشته پایگاه های شهری و جاده ای اورژانس ۱۱۵ استان به 13 مورد از این حوادث که مربوط به حوادث شهری بوده امداد رسانی کردند و ۱۷ نفر مصدوم را پس از اقدامات اولیه درمانی جهت ادامه روند درمان به بیمارستان ها و مراکز درمانی انتقال داده اند.

وی بیان کرد: در جاده های اصلی و فرعی نیز ۱۴ مورد حادثه ترافیکی گزارش شد که با حضور به موقع تکنسین های اورژانس ۱۱۵ و درمان حمایتی و کمک های اولیه ۲۱ مصدوم به بیمارستان ها انتقال داده شده اند و حال عمومی مصدومین رضایت بخش اعلام شده است.

مسئول روابط عمومی مرکزمدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کهگیلویه و بویر احمد افزود: 23 مورد نیز ماوریت غیر تصادفی از قبیل قلبی تنفسی، تشنج، بیماریهای زنان و سقوط … وجود داشته که با وجود شرایط جوی و برف گیر بودن محورهای فرعی و کوهستانی با تلاش و کوشش تکنسین های اورژانس ۱۱۵ امداد رسانی شده است.

 

درباره ی administrator

همچنین ببینید

جزئیات پذیرش زنان در رشته «فوریت های پزشکی» برای اولین بار

به گزارش پیشتازخبر  به نقل از مهر،ضوابط مربوط به پذیرش دانشجو (زن / مرد) در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *