پنجشنبه 26 تیر 1399
قالب وردپرس
خانه / اخبار / کاهش 61درصدی نزاع های دسته جمعی در استان

کاهش 61درصدی نزاع های دسته جمعی در استان

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: میزان وقوع نزاع های دسته جمعی سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل در این استان 61 کاهش داشته است.
سرهنگ انصاری
به  گزارش پیشتاز خبر ؛ سرهنگ مهدی انصاری در آیین تودیع و معارفه فرمانده انتظامی گچساران، برخوردقاطع با مختلفان و اقدام های پیشگیرانه را علت کاهش نزاع های دسته جمعی ذکرکرد و اظهار داشت: زیربنای تمامی فعالیت های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی مقوله امنیت است.


وی پیشگیری از وقوع نزاع را جز، مهمترین برنامه های پلیس کهگیلویه و بویر احمد دانست و گفت: انجام فعالیت های فرهنگی، آموزشی و اطلاع رسانی به مردم می تواند در کاهش آسیب اجتماعی موثر باشد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد افزود: کاهش آمار سرقت و نزاع های دسته جمعی نشان دهنده تلاش صادقانه ناجا در این استان است.

سرهنگ انصاری بیان کرد: میزان کشف و ضبط کالاهای قاچاق از ابتدای سال جاری تاکنون نسبت به مدت مشابه پارسال بیش از 28 درصد افزایش داشته است.

وی با بیان اینکه عرضه کالای قاچاق به اقتصاد کشور لطمه می زند، تصریح کرد: با توجه به نزدیکی گچساران به این بنادر موضوع ناهنجاری اقتصادی قاچاق در این شهرستان از حساسیت بیشتری برخوردار است.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: افزون بر 2تن انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری تاکنون در این استان کشف و ضبط شده است.

سرهنگ انصاری ادامه داد: این میزان کشفیات انواع مواد مخدر در این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزون بر 20 درصد رشد داشته است.

وی افزود: نیروی انتظامی قاطعانه از فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر و از عاملان به این فرهنگ پشتیبانی خواهد کرد.

فرمانده انتظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بهترین ثمره عملکرد نیروی انتظامی جلب رضایت مردم است.

سرهنگ انصاری ابراز کرد: حفظ امنیت مهمترین اولویت پلیس و نیروی انتظامی است زیرا بدون آسایش و امنیت توسعه همه جانبه امکان پذیر نیست.

سرهنگ محمد موسوی در این آیین به عنوان فرمانده انتظامی گچساران معرفی و از زحمات سرهنگ علی کرم بازیان فرمانده قبلی تقدیر شد.

درباره ی administrator

همچنین ببینید

آخرین وضعیت نمایشگاه کتاب و خودزنی ناشران

رئیس اتحادیه ناشران و کتاب‌فروشان تهران با شرح آخرین تصمیم‌ها برای برگزاری نمایشگاه کتاب تهران …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *