پنجشنبه 07 مرداد 1400
قالب وردپرس
خانه / اخبار / تنش برای 2 دقیقه وقت خواستن در سخنرانی احمدی نژاد+جزئیات

تنش برای 2 دقیقه وقت خواستن در سخنرانی احمدی نژاد+جزئیات

احمدی نژاد که مدتی است سفرهایی را به مناطق مختلف کشور آغاز کرده است روز پنج شنبه به مسجد جامع گرگان رفت تا به ایراد سخنرانی بپردازد که البته با حاشیه هایی هم همراه بود.

به گزارش پیشتاز خبر، اعتماد، در گزارشی نوشته :فیلم‌هایی که از مراسم استقبال احمدی‌نژاد در شبکه‌های مجازی منتشر شده است نشان از این دارد که مردم گرگان چندان استقبال گرمی از او نداشتند تا در حلقه‌ای کوچک که اطراف اتومبیلش جمع شده‌اند و برایش شعار می‌دهند وارد محل سخنرانی‌ش شود.

این‌بار اما همراهان دیگری نیز داشت. اگر تا پیش از این چهره‌های نزدیک به او که هر کدام‌شان در دفتر ولنجک حکم و مسوولیتی گرفتند همراهی‌اش می‌کردند در این سفر اما برخی حامیان بهارستان نشین سابقش نیز او را همراهی می‌کردند، نمایندگانی که در هفتم اسفند بزرگ‌ترین بازندگان انتخابات نام گرفتند.

از جمله کسانی که رییس دولت نهم و دهم را در سفر به گرگان همراهی می‌کردند، مهدی کوچک‌زاده، نفر شصت و چهارم تهران در هفت اسفند بود.

جنجال برای ٢ دقیقه وقت
پیش از شروع سخنرانی احمدی‌نژاد مردی میانسال که خود را جانباز جنگ معرفی می‌کرد درخواست داشت تا ٢ دقیقه تریبون را در اختیار بگیرد. وقتی درخواستش با مخالفت برگزار‌کنندکان برنامه مواجه شد در حالی که احمدی‌نژاد پشت تریبون قرار گرفته بود تا سخنرانی خود را آغاز کند صدای اعتراض مرد میانسال در محوطه مسجد پیچید.

«من جانباز جنگم و فقط از شما ٢ دقیقه وقت خواستم تا مساله‌ای را بیان کنم.» صدای او به قدری بلند بود که حتی احمدی‌نژاد با بلندگو هم نتوانست حریف او شود و به ناچار علی اکبر جوانفکر به سمت او رفت تا آرامش را به جلسه بازگرداند؛ تلاشی که البته تا دقایقی بی‌نتیجه ماند تا احمدی‌نژاد سخنرانی خود را پس از یک تنش چند دقیقه‌ای و با تاخیر آغاز کند.

مشخص نیست که آن مرد جانباز برای گفتن چه حرف‌هایی تریبون مسجد جامع گرگان را درخواست می‌کرد اما به هر ترتیب اجازه استفاده از تریبون را پیدا نکرد تا حاشیه سفر احمدی‌نژاد به گرگان اینگونه رقم بخورد و سخنرانی‌اش را با یک تنش آغاز کند.

درباره ی administrator

همچنین ببینید

جزئیات پذیرش زنان در رشته «فوریت های پزشکی» برای اولین بار

به گزارش پیشتازخبر  به نقل از مهر،ضوابط مربوط به پذیرش دانشجو (زن / مرد) در …

2 دیدگاه

  1. والا استقبال که خیلی با شکوه بود

  2. احمدی نژادی ها زیاد نیستند فقط زیادی شلوغی در میارن و هرجا دکتر احمدی نژاد میره زیادی تبلیغ می کنند هر چند به نطر من احمدی نژاد کارهای خوبی انجام داده است و قابل تقدیر هست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *