پنجشنبه 25 دی 1399
قالب وردپرس
خانه / اخبار / برنامه ریزی تخریبی علیه مدیر برنامه ریر/نوروزی مدیری فعال و پرکار است

برنامه ریزی تخریبی علیه مدیر برنامه ریر/نوروزی مدیری فعال و پرکار است

به گزارش پیشتاز خبر،سایت استان نوشت: چند روزی است که حسن نوروزی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان سر کار نمی‌رود.
بر اساس تحقیقات غیبت نوروزی ۱۰ روزه شده است.
درحالی‌که بهنام عکاشه مدیر روابط عمومی سازمان مدیریت می‌گوید: نوروزی در مرخصی به سر می‌برد اما شایعاتی نیز درباره اختلاف‌سلیقه میان استاندار و نوروزی و حتی قهر وی به گوش می‌رسد.
روابط عمومی استانداری نیز هرگونه اختلاف میان استاندار و رئیس سازمان مدیریت را رد می‌کند.
مدیران روابط عمومی فکر می‌کنند اگر بگویند نوروزی در مرخصی است موضوع عادی می‌شود و جذابیت رسانه‌ای آن از بین می‌رود اما معتقدم مسافرت رفتن در شرایطی که مدیران صبح تا شب از مدیریت جهادی و اقدام و عمل می‌گویند عذر بدتر از گناه است.
عجیب است نوروزی همان‌گونه که روابط عمومی می‌گوید ۱۰ روز گذشته را در مشهد مقدس و در مرخصی به سر برده است و صدای مسئولان در نیامده است.
چگونه در فصل بودجه‌ریزی و برنامه‌ریزی برای جذب اعتبارات، تدوین برنامه ششم و غیره مدیری در رأس سازمانی به این مهمی به مرخصی ۱۰ روزه و شاید بیشتر می‌رود؟
چگونه است همه دستگاه‌ها و ادارات درگیر فراهم کردن مقدمان رئیس‌جمهور هستند آن‌وقت سازمان مدیریت که برنامه‌ریز اصلی است هنوز درگیر ساخت‌وساز ساختمان خود است و مدیرش هم از تعطیلات تابستانی استفاده می‌کند؟
آیا سازمان مدیریت در فراهم کردن مقدمات سفر رئیس‌جمهور به استان وظیفه‌ای ندارد؟
مطالبات اعتباری استان را در سفر هیئت دولت چه کسی باید مطرح کند؟
آیا قرار است دقیقه نود در جلسه اضطراری تعدادی درخواست فاقد نگاه کارشناسی ارائه شود و مثل همیشه فرصت‌های این استان را بسوزانند؟
چگونه می‌توان کارمندان این دولت را که می‌توانند حداکثر چهار روز مرخصی استفاده کنند راضی کرد که تبعیضی صورت نگرفته است؟
آقای نوروزی چگونه می‌توانید با حقوق استانی به تعطیلات بروید که مردمش در نان شب هم مانده‌اند و جوانانش در فقر و بیکاری دست‌وپا می‌زنند؟
قهر یا مرخصی فرقی ندارد. نوروزی ۱۰ روز سر کار نرفته است و این فاجعه است.
به گزارش پیشتاز خبر بر اساس این گزارش گویا قرار است مجددا از سوی رسانه ها حمله دیگری به مدیر ارشد سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان برنامه ریزی شود.
این در حالی است که از بدو ورود نوروزی به این سازمان اقدامات خوب و مثمر ثمری در این سازمان به دیگر دستگاه های دولتی تزریق شد.
برخی رسانه ها چندی پیش با انتشار عکسی اقدام به انتشار مطلب علیه نوروزی نمودند.
رسانه هایی که خود را پرچم دار انتقاد کارساز در راستای پیشرفت و توسعه استان تلقی می کنند باید این نکته مهم را بدانند که اولویت برای حرکت در مسیر پیشرفت و توسعه رعایت انصاف و اخلاق عدالت محور است.
سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد از فعال ترین و پر کارترین سازمان های این استان می باشد.
رسانه هایی که مباحثی از قبیل شرایط حساس بودجه بندی و…را طرح می کنند باید به این مهم می اندیشیدند که با انتشار این مطلب به صورت غیر مستقیم در مقابل استاندار کهگیلویه و بویراحمد موضع گیری کرده اند و به نوعی مدیریت ایشان را زیر سوال برده اند.

درباره ی aghaz

همچنین ببینید

جزئیات پذیرش زنان در رشته «فوریت های پزشکی» برای اولین بار

به گزارش پیشتازخبر  به نقل از مهر،ضوابط مربوط به پذیرش دانشجو (زن / مرد) در …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *